Тернопільський прес-клуб вітає колег-переможців конкурсу журналістських робіт для регіональних ЗМІ «Децентралізація — шлях до кращих результатів та ефективності». Перше місце у номінації відеоматеріалів отримала журналіст телеканалу TV-4 Мар’яна Судова. У номінації серед радіоматеріалів першість здобув журналіст УХ-Радіо Сергій Балуцький з матеріалом «Актуальне інтерв’ю – Старобогородчанська ОТГ», друге місце посіла Зоряна Биндас з роботою «Програма «Насправді». У номінації “стаття” третє місце поділили кореспондент інтернет-газети “Доба” Наталя Колодій разом із журналістом Назарієм Наджогою – публікація «Громада над Збручем: за два роки зроблено більше, ніж за цілих шість». Наснаги вам усім та творчого піднесення для подальшої участі у конкурсах та перемог!
Знай наших! П’ять тернопільських журналістів відзначено на конкурсі