Анжела Шова з обласного радіо – одна з переможниць Всеукраїнського фестивалю

28.05.2017, 08:33
391 Переглядів

Тернопільський прес-клуб щиро вітає колегу із почесною другою премією у Всеукраїнському фестивалі теле і -радіопрограм “Кобзар єднає Україну”. На конкурс було представлено понад 100 передач. Робота нашої колеги  “Духовні обереги”  визнано однією з найкращих у номінації “Обніміться ж, брати мої!”  Бажаємо Анжелі значних творчих досягнень, наснаги, нових ідей та цікавих програм. Нехай здійснюються усі плани та задуми.

 

28.05.2017, 08:33
391 Переглядів