Колеги – автори книжок, можуть подавати заявки на конкурс «Українська книжка року»

01.08.2017, 11:29
395 Переглядів

Держкомтелерадіо оголошує прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року». Прийом триватиме до 15 листопада 2017 року. У заявці повинна міститися інформація про видання, автора або співавторів виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, анотацію на видання.

Премія присуджується в таких номінаціях:

  • за видатні досягнення у галузі художньої літератури – книжковому виданню творів класичної або сучасної української прози, поезії, українських перекладів художньої літератури;
  • за вагомий внесок у розвиток українознавства – книжковому виданню творів, які формують знання про Україну, її народ, історію, культуру, науку, довідковому, енциклопедичному, краєзнавчому або картографічному виданню, виданню іншого твору україністики;
  • за сприяння у вихованні підростаючого покоління – книжковому виданню творів дитячої літератури, посібнику або підручнику для дошкільників, учнів чи студентів.

Висунення видань на здобуття премії здійснюється з дотриманням законодавства про інтелектуальну власність.

На здобуття премії висуваються книжкові видання українською мовою, видані в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніш як за півроку до їх висунення на здобуття премії.

Видання, висунуті на здобуття премії, повинні бути довершеними за змістом та мати високий естетичний, художній, поліграфічний рівень.

Заявку та два примірники видання  з приміткою «Щорічна премія Президента України «Українська книжка року» слід надсилати до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2. Контактний телефон : 278-87-56

01.08.2017, 11:29
395 Переглядів