У середу, 12 червня, о 12.00 у Тернопільському прес-клубі ( вул.Качали,3) розпочнеться прес-конференція на тему “Що чекає випускників інтернатів і як можна їм допомогти?” Організовує її Благодійний фонд «Майбутнє сиріт» (www.orphansfuture.org ) з метою привернути увагу до реалій життя дітей-сиріт та дітей, які позбавленні батьківського піклування після випуску з інтернатних закладів. Йтиметься, зокрема, про участь державних та недержавних організацій у допомозі їх соціалізації та адаптації до самостійного життя в суспільстві; про діяльність фонду «Майбутнє сиріт» та Ресурсного центру для сиріт; про благодійну акцію «Валіза підтримки випускнику 2019» тощо.
Гості прес-клубу:
Андрій Назаренко – голова благодійного фонду «Майбутнє сиріт»
Ірина Вакалюк – психолог, координаторка програм благодійного фонду «Майбутнє сиріт»,
Майя Шимашис – заступниця начальника Служби у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації
Ольга Хома – начальниця Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації
Ірина Хондогій – директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області
Анастасія Струтинська – цьогорічна випускниця Бережанської школи-інтернату
Ерік Шуфляда – цьогорічний випускник Бережанської школи-інтернату