Під вінець першого місяця зими народився Олег Удич – креативний, непередбачуваний, як і тернопільська погода, ведучий «відвертих розмов про політику» на телеканалі ІНТБ. Тернопільський прес-клуб надсилає найщиріші вітання колезі, бажає йому натхнення до нових ідей та творчості, задоволення від праці як душевного, так і матеріального, цікавих проектів! Олеже, нехай Доля стелиться так, як ти собі бажаєш, нехай здійснюються усі задуми та мрії і нехай Небеса завжди оберігають тебе, даруючи здоров`я, родинний затишок, спокій на серці та любов. І, звичайно, – кохання!
30 січня Олег Удич змушений витратитися – у нього день народження