Медичні працівники Тернопільщини протестують через мізерну зарплату. Вони так і не отримали обіцяні доплати за роботу із хворими на COVID-19. Щоб влада нарешті почула їхні вимоги, медики вдалися до протестної акції. Деталі – у відеосюжеті Світлани Величко.