20 лютого – день народження у Володимира Андріїшина!

20.02.2013, 04:12
345 Переглядів

На межі знаків Водолія та Риб народився наш колега, колишній головний редактор першого в Україні еротичного видання “Пан+Пані” ( а також – газет «Ровесник», «Західна Україна», «Тернопільська газета» та «Тернопіль вечірній»), а нині – головний редактор тижневика “Місто” Володимир Андріїшин. Тернопільський прес-клуб щиро вітає талановитого журналіста та редактора, справжнього друга і просто хорошу людину з уродинами! Бажаємо тобі наснаги, злетів, здійснення усіх планів та задумів при міцному здоров”ї та доброму настрої. Нехай ніколи не гасне в твоїй душі ота іскра творчості, неординарності і гумору. Нехай завжди супроводжує тебе удача, а Небеса дарують Многая літа!

20.02.2013, 04:12
345 Переглядів