УДАРівець Олег Ваврик посприяв конкурсу світлин

18.07.2012, 13:28
403 Переглядів

Благодійний фонд Олега Ваврика «Перспектива» спільно із Чортківським гуртком фотомистецтва «Первоцвіт» з нагоди святкування дня Чорткова оголосив конкурс світлин «Посмішки нашого міста». Під час святкових урочистостей значна частина жителів міста потрапила в об’єктив юних фотографів. На світлинах збереглися найщасливіші моменти того дня, дитячі та дорослі усмішки, теплі родинні стосунки і юнача закоханість.«Переможці конкурсу, а також кращі персонажі фоторобіт будуть нагороджені цінними подарунками від фонду Олега Ваврика.

18.07.2012, 01:28
403 Переглядів