Відбулася обласна партійна конференція Тернопільської “Свободи”

29.07.2012, 12:53
293 Переглядів

29 липня 2012 року у Тернополі відбулася обласна партійна конференція Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

У роботі конференції взяло участь 160 делегатів з усіх районів Тернопільщини. Учасники конференції обрали делегатів на ХХIV загальнопартійний з’їзд, який відбудеться 1 серпня 2012 року у Києві.

На конференції також йшлося про виклики, які постають перед ВО “Свобода” на наступних парламентських виборах. Про це говорив у своєму виступі голова Тернопільської обласної організації ВО “Свобода” Олексій Кайда, повідомляє прес-служба партії.

29.07.2012, 12:53
293 Переглядів