У Тернопільському прес-клубі – чарівне поповнення!

05.10.2013, 17:16
1025 Переглядів

У нас – велика радість! 28 вересня в.о. голови Тернопільського прес-клубу Анжела Кардинал вдруге стала мамою. На світ Божий з`явилася дівчинка-красунечка вагою 4 кілограми 150 грам і зростом 55 сантиметрів! Щиро вітаємо Анжелу з народженням донечки. Нехай зростає здоровою, слухняною та щодня і щохвилини тішить батьків і всю родину. Нехай Господь огортає новонароджену своєю благодаттю, а мамі дарує міцне здоров’я, силу та терпіння. Молодець, Анжело! Радіємо разом із тобою!

05.10.2013, 05:16
1025 Переглядів