Відтепер сесії обласної ради відбуватимуться і під прапором Євросоюзу

26.11.2013, 17:22
141 Переглядів

Голова обласної ради Василь Хомінець дав доручення встановити у сесійній залі прапор Євросоюзу. Під оплески стяг було встановлено поруч з державним прапором України. Деякі депутати прикріпили маленькі прапорці ЄС і на своїх місцях у сесійній залі. Пленарне засідання розпочалося із обговорення питання щодо суспільно-політичної ситуації в Україні та перспективи євроінтеграції. Після обговорення депутати прийняте відповідне рішення. Так, вони  вимагають від Верховної Ради провести 27 листопада позачергову сесію, припинити повноваження Прем`єр-міністра Миколи Азарова. Ще одна вимога до Президента та Верховної ради – терміново вчинити всі необхідні правові дії для підписання на Вільнюському саміті Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Депутати зажадали від міліції, СБУ та прокуратури області не перешкоджати проведенню масових акцій на підтримку підписання Угоди про асоціацію. Обласні обранці висловили свою підтримку європейським прагненням України, підтримавши на сесії Резолюцію Народного Віче «За європейську Україну!», яке відбувалося у Києві.

oblasna sesija 26.11.jpg tablo

26.11.2013, 05:22
141 Переглядів