20 грудня 15-річний ювілей відзначає “УХ-радіо»!

20.12.2013, 12:51
263 Переглядів

Тернопільський прес-клуб щиро вітає колектив єдиної тернопільської і єдиної в Україні стовідсотково україномовної радіостанції «УХ-радіо»! Бажаємо завжди високо тримати професійну планку, дарувати слухачам позитивні емоції і хороший настрій, доносити правдиву і виважену інформацію. Нехай у колективі панує взаємоповага, взаємовиручка та взаєморозуміння – для роботи у прямому ефірі без цього просто неможливо обійтися. Нехай постійно розширюється коло ваших шанувальників, а хвиля 101,1 завжди лунає в автомобілях усіх тернополян. Кожному працівнику – здоров`я, щастя, добра та кохання, усім разом – креативних ідей та їх втілення. Так тримати, «найгарніше радіо України»! Чистого вам ефіру!

20.12.2013, 12:51
263 Переглядів