Жорстока розправа над київською журналісткою Тетяною Чорновол показала істинні реалії з свободою слова в нашій державі. В знак протесту проти застосування сили до працівників ЗМІ та нахабного перешкоджання їх професійній діяльності, а також солідарності з усіма колегами, які стали жертвами таких дій впродовж останнього місяця, тернопільські журналісти пікетуватимуть завтра обласне управління МВС. Запрошуємо приєднуватися всіх, для кого професійна честь і людська гідність не є порожніми словами. Збір журналістів у Тернопільському прес-клубі 26 грудня об 11:00. Пікет під обласним управлінням МВС 26 грудня о 12:00.
До уваги журналістів Тернопільщини! 26 грудня 2013 року 12:00