У Тернополі створено Координаційний штаб забезпечення громадської безпеки життєдіяльності міста

25.01.2014, 09:11
159 Переглядів

«Сьогодні ці події, які відбуваються в Україні, перейшли крайню межу – з кожним днем відбувається ескалація насильства. Тернополяни звертаються до міської ради з надією та проханнями забезпечити порядок. І ми повинні зробити усе, щоб у Тернополі не було крайнощів, порушень закону, а процес був контрольованим, зазначив на засіданні Тернопільського прес-клубу міський голова Тернополя Сергій Надал. – . Тому було прийняте рішення про створення штабу, який буде називатися Координаційний штаб забезпечення громадської безпеки життєдіяльності міста Тернополя. До складу штабу увійшли міський голова, керівництво підрозділів з охорони громадського порядку, представники МНС, міліції за їхнім бажання. На жаль, ми сьогодні бачимо зневіру до людей у міліцейській формі через ті події, які відбувалися у Києві. Попередньо була розмова з очільниками міліції Тернополя , МНС. Вони дали згоду. Усі депутати міської ради ввійдуть у формування охорони громадського правопорядку, щоб забезпечити спокій на своїх округах. Туди ввійдуть депутати, громадські активісти. Я б попросив долучитися представників військових, бо вони мають досвід, знання та вміння. Нехай увійдуть до складу цієї громадської організації та підкажуть, яким чином правильно організувати охорону правопорядку». Сергій Надал зазначив, що основні завдання штабу – постійне інформування мешканців про суспільно-політичну ситуацію у Тернополі та Україні, забезпечення громадського правопорядку, реагування на будь-які події надзвичайного характеру, координація дій».

25.01.2014, 09:11
159 Переглядів