Журналістка із Швейцарії про події на Тернопільщині. Власна думка Брігіти Цинг

07.02.2014, 10:12
219 Переглядів

Пані Брігіта Цинг є журналістом громадського радіо у Швейцарії. Каже, що зумисне спланувала подорож так, аби відчути настрій українських міст та містечок, а не лишень київського Євромайдану. Тому і приїхала у Тернопіль. Пряма мова: «Зараз багато розповідають про події в Україні , в тому числі і на заході, де ніби штурмуються адміністрації, де йдуть військові дії. Тому вирішила приїхати сюди. Відрізняється те, що ми бачили, від того, про що повідомляють – тут нема ані розрушень, ані конфронтації. Усе відбувається мирно і багато хто каже, що по суті нічого не було – захоплення ОДА, приміром. Основні теми в людей – європейські настрої, які не відбулися. Люди говорять про те, чому таке сталося, на що сподіватися у майбутньому. Ситуація не дуже визначена. Ми спілкувалися з людьми на вулиці, з мером та журналістами, які є доволі поінформованими. Зараз у мене враження позитивні. Люди відкрито говорять і нічого не приховують. Мер також відповів на усі наші запитання, незважаючи на зайнятість».

Пані Брігіта також наголосила на тому, що у Швейцарії журналісти надають об’єктивну картину подій в Україні, однак у повідомленнях переважає симпатія до європейського вибору українців. Пані Брігіта має намір відвідати ще кілька українських міст від заходу до сходу, а також головний майдані України –у Києві, аби отримати різнобічну картину подій в Україні.

07.02.2014, 10:12
219 Переглядів