Облдержадміністрація буде підзвітна обласній раді

21.02.2014, 09:00
119 Переглядів

Пленарне засідання сесії Тернопільської обласної ради вчора відбувалося на народному віче. У ньому взяли участь усі депутатські фракції – ВО Свобода, Єдиного центру, УНП, Блоку Литвина. Проігнорували екстрене засідання лише депутати від Партії регіонів. На порядку денному сесії стояло лише одне питання -«Про суспільно-політичну ситуацію та заходи щодо збереження конституційного правопорядку і діяльності органів влади в Тернопільській області». Депутати одноголосно вирішили, що правопорядок в області забезпечуватимуть працівники правоохоронних органів спільно з народними дружинами та під контролем відповідних органів місцевого самоврядування. А департаменти, управління, інші структурні підрозділи обласної державної адміністрації повинні бути підзвітні обласній раді.

21.02.2014, 09:00
119 Переглядів