До уваги ЗМІ 14 серпня 2013 року 13:00

13.08.2013, 12:39
743 Переглядів

Засідання Тернопільського прес-клубу на тему: «Чи докладає Україна максимум зусиль для захисту осіб, що постраждали від торгівлі людьми?»

Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми у своєму звіті зазначила – Україна має докласти більше зусиль для захисту осіб, які постраждали від торгівлі людьми, у відповідності до міжнародних стандартів прав людини. Звіт було підготовлено в контексті моніторингу виконання Україною Конвенції Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми, що набрала чинності для України 1 березня 2011 р.
Під час засідання прес-клубу будуть розглянуті такі питання:
– реальний стан речей у сфері протидії торгівлі людьми в Україні
– як виконує Україна міжнародні зобов`язання
– чи створено у державі дієві механізми захисту прав осіб, що постраждали від торгівлі людьми
– чи отримують потерпілі українці статус осіб, що постраждали від торгівлі людьми тощо

Гості прес-клубу:
Георгій Кондратюк– начальник відділу по боротьбі з кіберзлочинністю ГУ МВСУ в Тернопільській області, підполковник міліції;
Оксана Шуль – головний спеціаліст управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської ОДА;
Тетяна Білінська – начальник відділу організації профорієнтації та профнавчання Тернопільського ОЦЗ;
Тетяна Борисова – експерт ГО ТМЖК «Відродження нації» по опитувальнику GRETA, кандидат економічних наук, доцент кафедри промислового маркетингу ТНТУ ім. І.Пулюя;
Галина Кравець– Голова правління ГО ТМЖК «Відродження нації»;
Марина Пасєчник– Керівник Центру консультування мігрантів ГО ТМЖК «Відродження нації», Голова Всеукраїнської Коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми.

Засідання відбудеться 14 серпня 2013 року (середа) о 13 годині 00 хв. у приміщенні Тернопільського прес-клубу, що на бульварі Шевченка, 23 (вхід з двору вул. О. Кульчицької).

13.08.2013, 12:39
743 Переглядів