15 січня об 11.00 у прес-клубі розкажуть про використання системи “ProZorro.Продажі” для оренди комунального майна Тернополя

14.01.2019, 13:06
150 Переглядів

У вівторок, 15 січня, об 11:00 у Тернопільському прес-клубі (вул. Качали, 3) представник Тернопільської міської ради та представниця Коаліції ГО “Тернопільський центр реформ” розкажуть, як змінилася процедура оренди майна комунальної власності, як підприємцям та агенціям нерухомості шукати оголошення про таку оренду, в чому вигода для міського бюджету та наскільки прозоро відбуваються торги. На останній сесії Тернопільської міської ради 19 грудня 2018 року, депутати прийняли рішення про використання системи електронних торгів “ProZorro.Продажі” для оренди комунального майна.

Відтепер будь-який бажаючий підприємець (з будь-якого міста) може взяти в оренду майно громади абсолютно прозоро – на відкритому аукціоні і за ринковою, конкурентною ціною. Від цього і казна міста наповниться, і здорова конкуренція розвиватиметься.

Зміни до вже існуючого проекту рішення «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» ініціювала та спільно з профільними управліннями міської ради розробила експертка Коаліції ГО “Тернопільський центр реформ” та представниця ГС “Рада бізнесу Тернопілля” Катерина Кондратюк.

На сесії документ підтримали 37 депутатів міської ради.

Спікери:

Іван Поливко , заступник начальника Управління обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради

Катерина Кондратюк, експертка Коаліції ГО “Тернопільський центр реформ” та представниця ГС “Рада бізнесу Тернопілля”

Довідка:

  • Зміни до рішення міської ради від 2011 року “Про удосконалення порядку оренди комунального майна” передбачають здачу майна в оренду через систему аукціонів ProZorro.Продажі, стосуються процедури електронних торгів, визначення переможця, взаємодії усіх ланок процесу.

  • Нововведення збільшить прибутки міста, оскільки бажаючі подаватимуть свої пропозиції згідно визначених вимог, а результати конкурсу будуть загальнодоступні.

  • Система передбачає чітке визначення умов оренди та вимог до претендентів, зрозумілу процедуру участі в аукціоні, ринкову ціну майна, підзвітність місцевої влади громаді.

14.01.2019, 01:06
150 Переглядів