Про це заявили бійці «Айдару» під час засідання Тернопільського прес-клубу. Так, за словами Ігоря Полигача, правозахисна організація “Міжнародна амністія” (Amnesty International) звинувачує «Айдар» у мародерстві, але при цьому не має позивних заяв. «Дивно якось – коли російські найманці знищують цілі сім’ї, то такою ситуацією вони просто «стурбовані». А «Айдар» прямо звинувачують без наявних для цього підстав і доказів. Незрозуміло, кого вони захищають», – розповів Ігор.Віктор Захарченко також вважає, що проти «Айдару» йде серйозна інформаційна війна та намагання дискредитувати один з найбільш потужних батальйонів. «Людей лякають , що ми мало не кров п’ємо. І така інформація йде по кілька разів у день, – каже Віктор.- Більше того. Створюється і діє багато диверсійних груп. Вони під виглядом нашого батальйону творять безчинства. Ми їх вистежуємо і знешкоджуємо. А відправляє їх «старший брат». Хлопці також зазначили, що «Айдар» уже неодноразово доводив, що гідно і з честю захищає свою землю від найманців, жертвуючи найдорожчим – життям справжніх воїнів.
Айдарівці: «Про наш батальйон розповсюджують дезінформацію»