Активні тернополяни напрацювали ідеї нових е-сервісів для громади

27.11.2019, 16:42
104 Переглядів

У суботу, 23 листопада з 9:30-17:30 у приміщенні  MagneticOne Academy  відбувся “Ternopil Open Data Hackaton”, який організували громадська організація “Центр громадського моніторингу та аналітики” у рамках проекту “Центр громадського контролю Дій-Тернопіль” та Тернопільська міська рада у партнерстві з компанією MagneticOne Municipal Technologies“Ternopil Open Data Hackaton” став можливістю для студентів із університетів Тернополя, громадських організацій та всіх бажаючих дізнатися про відкриті дані та успішні кейси міст, розробити сервіс на базі відкритих даних громади, спільно з командою реалізувати власні ідеї та отримати відгуки експертів, а також позмагатися між собою за  фінансування для реалізації проекту. 

Суддями хакатону були:

Мар’яна Зварич – начальниця Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Тернопільської міської ради

Богдан Тишкевич – аналітик, консультант з політики відкритих даних ГО «Агенція журналістики даних», програма «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS).

Надія Бабинська – експертка з питань відкритих даних, проектна менеджерка проекту “ГІС для міст: доброчесність, що веде до процвітання”

Володимир Подобівський – виконавчий директор MagneticOne Municipal Technologies

Марія Іщенко, заступниця голови ГО “Центр громадського моніторингу та аналітики”.

Оцінювали за критеріями:

  • Актуальність рішення
  • Відповідність тематиці конкурсу
  • Інноваційність запропонованого рішення
  • Реалістичність впровадження рішення
  • Сталість рішення
  • Соціальний вплив

Команди проявили неабияку активність і запекло змагалися між собою. В результаті,  третє місце посіла команда “Uniforce” (ТНТУ); друге – команда “ПК-18” (ТНЕУ); першим місцем нагородили команду “Cogito” (ТНПУ). Ці три команди отримають фінансування свої проектів. Також обговорили із переможцями наступні кроки у реалізації проектів та домовились про подальшу співпрацю.

27.11.2019, 04:42
104 Переглядів