Запрошує Kyiv Media Week

23.08.2018, 09:45
43 Переглядів

VIII міжнародний форум Kyiv Media Week, що пройде 17-21 вересня 2018 року в столичному готелі Hyatt Regency Kyiv, оголосив програму та відкрив реєстрацію. Цього року реєстрацію на конференції Kyiv Media Week замінено єдиним бейджем учасника на кожен з днів. Купуючи бейдж, учасники отримують необмежений доступ до всіх заходів дня та Міжнародного ринку контенту, що відбудеться в межах форуму 17-18 вересня.

Програма:

  • Секція «Тренди FAANGS» про останні нововведення у сфері виробництва та дистрибуції контенту від Facebook, Apple, Amazon, Netflix, Google и Snapchat. Організатор – британська медіаконсалтингова компанія K7 Media.
  •  Виступ шоуранерів серіалу «Божевільні» (Mad Men) Марії та Андре Жакметтон. Організатор – міжнародна кіношкола Vancouver Film School.
  • Презентація виконавчого директора компанії Viafilm (Los Angeles / Oslo) Андерса Тангена «За рамками скандинавського нуару. Серіал One Night» про продюсерські рішення проекту та новий вектор розвитку скандинавського контенту, що приходить на заміну скандинавському нуару.
  • Фінал міжнародного конкурсу ідей Small world. Big ideas. Організатори – міжнародний дистриб’ютор Small World IFT (США), найбільший міжнародний ринок аудіовізуального контенту MIPCOM (Франція).
  • Заходи на тему серіального виробництва. Доповідь керівниці напрямку виробництва драми та комедії в компанії Keshet Broadcasting (Ізраїль) Карні Зів «Серіальне виробництво: від локального до глобального. Історія Keshet». Організатори – KMW у партнерстві з телеканалом «Україна».
  • Заходи, присвячені кінобізнесу. Виступ члена Академії кінематографічних мистецтв та наук США і члена виконавчого комітету премії «Студентський Оскар» (Student Academy Award) Лоуренса Девіда Фолдеса (Lawrence David Foldes). Організатори – KMW за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
  • Круглий стіл «Більше документалістики на ТБ! Так, це працює» і пітчинг документальний проектів. Організатори – KMW у партнерстві з міжнародною платформою Baltic to Black Sea Documentary Network (B2B Doc).
  • Конференція для правовласників «Боротьба з піратством в Україні: Що зроблено – що робити. 2018». Організатори – KMW у партнерстві з ініціативою «Чисте небо» проведе.
  • Дев’ята конференція «Телебачення як Бізнес». Організатор – Індустріальний телевізійний комітет (ТІК).

Детальніше про програму форуму та реєстрація на офіційному сайті KMW.

23.08.2018, 09:45
43 Переглядів