Медіа-експедиція до Івано-Франківщини: як учні змінюють життя громади

13.09.2018, 08:12
53 Переглядів

Сучасні вимоги до учнів, які випускаються із шкіл, досить високі. Для того, щоб навчити дітей не лише книжних знань, освітяни Прикарпаття вирішили доповнити навчання корисними проектами, які краще готують дітей до сьогодення. Частина з них направлена на професійну підготовку, інші ж навчають бути чуйними, активними та відповідальними. 18 вересня 2018 р. (вівторок) запрошуємо журналістів до участі у медіа-експедиції, в рамках якої ви дізнаєтесь:

  • як цікаво доповнити навчання, щоб передати дітям знання, які дійсно допоможуть їм у дорослому житті;
  • як побудувати шкільне самоврядування, щоб воно дійсно працювало;
  • які нагороди вже отримали учні-кінематографісти та яким чином їм вдалося регулярно готувати сюжети для місцевого телеканалу;
  • як учні організовують благодійні заходи для підтримки людей із особливими потребами та влаштовують свята для сиріт;
  • у який спосіб учні вирішили протистояти небезпечній трасі та сприяли зменшенню кількості аварій.

Разом з вами ми відвідаємо Тисменицю, де і познайомимся з багатьма цікавими учнівськими ініціативами, які змінюють життя в місті.

Початок реєстрації: у Івано-Франківську о 09:30. Далі заплановано:

10:00–11:00 Прес-брифінг «Освітня реформа в дії: зміни, які ефективніше готують учнів до сучасних викликів» за участі представників Івано-Франківської ОДА, експертами з освіти

11:00–11:30 Переїзд до м. Тисмениця

11:30–16:00 Знайомимось з успішними практиками демократичних перетворень у Тисменицькому ЗЗСО

16:00–17:00 Повернення до Івано-Франківська

Участь у медіа-експедиції безкоштовна. Але кількість місць обмежена. Для участі просимо заповнити онлайн-анкету: http://bit.ly/2NRoI3f.

Організатори забезпечують:

  • відшкодування дорожніх витрат за наявності оригіналів квитків (транспорт прямого сполучення, рівня не вище купе або «Інтерсіті» другого класу);
  • харчування (кава-паузи та обіди).

Захід відбудеться в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентснотей в Україні – DOCCU» в Україні, за сприяння Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва та Цюріхського педагогічного університету, у співпраці із ГО «Інтерньюз-Україна».

За додатковою інформацією звертайтесь до координаторки проектів у ГО «Інтерньюз-Україна» Ірини Зінець за телефоном +38 063 129 57 59 або izinets@internews.ua.

 

13.09.2018, 08:12
53 Переглядів