“Моє ремесло” в «Бункермуз» – уже відзавтра

16.07.2015, 16:55
251 Переглядів

17 липня о 19:00 у тернопільській галереї «Бункермуз» відкриють виставку живопису «Моє ремесло» Олесі Казнох зі Львова. До речі, ця художниця — власниця знаної у Львові галереї «Зелена канапа», у нашому місті ж відбудеться перша особиста виставка цієї відомої львівської галеристки. — У народному мистецтві я знайшла абстрактність, експресію, символізм, сміливу стилізацію живої натури –  загалом усю історію мистецтва 20 століття. Я зрозуміла, чому художники модерну так захоплювались народними майстрами. Ці художники – втілення чистоти творчості. Вони займались нею не з практичних міркувань, а лишень тому, що так потребувала їхня душа творця. Я вирішила увічнити українське мистецтво по–своєму і водночас наслідуюючи. Я використала в сюжетах полотен мотиви української вишивки, килимів, розписів. В процесі роботи зрозуміла, що найкраща робота для мене малювати. І це – моє ремесло, — каже Олеся Казнох.
Експозиція складається з 18 олійних творів, намальованих протягом 2013-2015 років. Триватиме виставка до 31 липня. Вхід вільний.

16.07.2015, 04:55
251 Переглядів