На платформі Prometheus курс – «Дослідження корупції: Як це працює?»

27.03.2018, 07:53
154 Переглядів

На платформі Prometheus стартує новий курс – «Дослідження корупції: Як це працює?». Курс відповідає на питання, що таке корупція, як її досліджувати та вимірювати. Він стане у пригоді аналітикам, дослідникам, журналістам, активістам та всім, хто бореться з корупцією.  У розробці курсу брали участь такі фахівці: Оксана Гус, докторант Інституту розвитку та миру Університету Дуйсбург-Ессен, Ніклас Коссов (Niklas Kossow), докторант та науковий співробітник Європейського дослідницького центру боротьби з корупцією, Аліна Мунджіу-Піппіді (Alina Mungiu-Pippidi), професор, політолог, журналіст, експерт з боротьби з політичною корупцією, та інші українські та міжнародні експерти.

У рамках курсу буде висвітлено такі питання:

  • що таке дослідження корупції та антикорупції;
  • основи дизайну наукового дослідження;
  • вимірювання корупції: індекси та індикатори;
  • соціологічні опитування, інтерв’ю та інші методи збору даних;
  • кількісні та якісні методи дослідження корупції;
  • як дослідження може допомогти в розробці антикорупційної політики;
  • як використати результати дослідження для адвокації.

Учасники курсу опанують методологію та зможуть перетворити емпіричний матеріал на прикладні дослідження та аналітичні документи.

Курс розроблено Міждисциплінарним науково-освітнім центром протидії корупції Національного університету «Києво-Могилянська академія» (ACREC) та Міжнародною мережею дослідників корупції (ICRNetwork). Курс спрямований на підвищення якості українських досліджень та аналітики в антикорупційній сфері.

МВОК розроблений на замовлення та за фінансової підтримки «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів», яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Посилання на курс: https://goo.gl/qgk3vi

27.03.2018, 07:53
154 Переглядів