«Слова і війни: Україна в боротьбі з кремлівською пропагандою»

09.01.2018, 08:19
121 Переглядів

Роки війни на сході України та роки війни в тилу – інформаційної війни, боротьби з кремлівською пропагандою та дезінформацією. Які уроки Україна засвоїла? Чи може цей досвід бути корисним для європейських держав? Як саме? У новій книзі «Слова і війни: Україна в боротьбі з кремлівською пропагандою» незалежні експерти аналізують механізми та канали російської пропаганди в інформаційному просторі України, а також надають рекомендації з протидії маніпуляціям та дезінформації для українського уряду і міжнародної спільноти. Онлайн-версія видання доступна для завантаження українською та англійською мовами.

Книга «Слова і війни: Україна в боротьбі з російською пропагандою» – це огляд українського досвіду боротьби з російською пропагандою та дезінформацією. Публікація є результатом роботи групи незалежних авторів, які підготували власні дослідження, провели інтерв’ю з ключовими українськими громадськими організаціями, експертами з вивчення російської пропаганди, фактчекінгу та інформаційної безпеки. У цьому виданні вперше зроблено комплексний аналіз протидії пропаганді та дезінформації в Україні, в тому числі основні підходи та комунікаційні канали впливу. Тут також представлено рекомендації для української влади та міжнародного співтовариства.

Публікація була підготовлена ​​громадською організацією “Інтерньюз-Україна” за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження” в рамках проекту “Громадянська синергія” та під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. 

09.01.2018, 08:19
121 Переглядів