Створення успішного друкованого ЗМІ: безкоштовний онлайн-курс

29.09.2017, 15:54
118 Переглядів

На платформі Prometheus відкрито реєстрацію на масовий безкоштовний онлайн-курс «Від комунальних до незалежних медіа: покрокова інструкція для редакторів»! В Україні налічувалося понад 600 державних і комунальних друкованих ЗМІ. Під час процедури роздержавлення згідно із нормами Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» та приведення їх роботи у відповідність до європейських стандартів у галузі свободи слова, менше третини з них повністю пройшли процедуру перереєстрації.

Критично мало виявилося тих, хто напрацював успішний досвід “самостійного плавання”. Новий онлайн-курс покликаний сприяти реформі друкованих ЗМІ і надає відповіді на питання:

Що таке бізнес планування?

Як управляти кадрами та фінансами?

Як монетизувати видання?

Також лектори розкривають юридичні аспекти комерційної діяльності друкованих ЗМІ.

Цей курс розраховано на редакторів, членів трудових колективів державних і комунальних ЗМІ, які реформуються, а також на юристів, які надають їм правову допомогу під час роздержавлення.

Крім того, він буде цікавим і корисним для всіх медіа, які працюють в Україні, і хочуть опанувати нові сучасні знання, розширити свою аудиторію та бути успішними.

Викладачами курсу є знані журналісти, редактори, медіаексперти, соціологи, адвокати, юристи, співробітники дослідницьких компаній. Курс створено за підтримки проекту «Свобода медіа в Україні», що реалізується в межах спільної програми Ради Європи та Європейського Союзу Партнерство заради належного врядування.

Думки та позиції, викладені у рамках цього курсу, є позицією авторів та не обов’язково відображають позицію Ради Європи. Проект «Свобода медіа в Україні» має на меті покращити свободу, незалежність, плюралізм та розмаїття медіа в Україні.

Старт курсу: 02 жовтня 2017 року.

Посилання на курс: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:COE+MEDIA101+2017_T3/about

 

 

29.09.2017, 03:54
118 Переглядів