Тернопільський прес-клуб підбив підсумки року. Нагородженням журналістів!

22.12.2018, 17:28
115 Переглядів

У найкоротший день у році Тернопільський прес-клуб устиг зробити дуже важливу річ – зібрати  журналістів, щоб підбити підсумки року, що минає. Довгих промов та аналізу успіхів чи недоліків не було. Була щира, дружня атмосфера корпоративу  і той не такий частий випадок, коли у прес-клубі не обговорювали якісь актуальні питання, а про роботу намагалися навіть не згадувати. Зібралися і ті, хто цей рік не забував дороги до прес-клубу, і ті, хто яскраво засяяв своїми талантами, досягненнями, успіхами не тільки у царині журналістики. Словом, червоної доріжки не було. Зате була когорта номінантів і урочисте їх нагородження під дружні овації колег.

За версією Тернопільського прес-клубу, Сергій Крета за успішні старання для появи на світ спадкоємця-сина гідний  титулу «Супертато», а Олеся Красновська без конкуренції перемогла у номінації «Супермама» за подвиг народити четверту дитину. Лесі Гурецькій не було рівних у номінації «Супернащадки» – за мужність у вихованні двох надзвичайно креативних синочків. Зоряна та Михайло Яремишини, Надія Березюк та Сергій Русаков  отримали відзнаку за сімейний професіоналізм у номінації «Медіапара».  А Олена Науменко  за створення на телеканалі ІНТБ атмосфери, завдяки якій утворилося кілька нових сімей,  здобула першість  у номінації «Особлива атмосфера».

Переможцями також стали: Наталка Колтун у номінації «Крутий поворот»  за майстерний перехід з радіожурналістики – у газетну; Юрій Заруцький у номінації «Відродження в ефірі» -за повернення до створення авторських радіопрограм; Людмила Островська   у номінації «Медіатуризм» – за найбільшу кількість подорожей світом; Лілія Костишин  у номінації «Багатогранність» – за потрійний хист: в журналістиці, поезії та драматургії; Андрій Шкула  у номінації «Поєднання непоєднуваного»  за талант залишатися журналістом, будучи політиком і депутатом; Наталка Турчин  у номінації «Медіа Оскар»  за вдале долучення до сфери кіно і телебачення;  Віталій Попович  у номінації «Хобі для профі» – за відданість захопленню і на футбольному полі, і на газетних шпальтах; Ірина Белякова  у номінації «Медіакоп»  за принциповість і послідовність у боротьбі з криміналом усіх мастей; Ірина Моргун  у номінації «Форма» – за вміння довести, що робота і сім’я спортзалу не заважають; Назар Наджога  у  номінації «Медіагерой»  за сміливість в журналістських розслідуваннях; Любов Красновська у  номінації «Агент справедливості» – за стійкість та наполегливість у відстоюванні справедливості не тільки в ефірі та Інтернет-просторі , а й у життєвих буднях; Олег Удич  у номінації «Віртуозність»  за вміння блискуче вирішувати будь-які організаційні питання; Юлія Винокур  у номінації «Майстер-шеф» – за успішне поєднання авторської тележурналістики з керівництвом телеканалом; Зоряна Биндас  у номінації «Гуманність» – за любов до братів наших менших і допомогу їм; Зіна Кушнірук  у номінації «Медіагніздечко»  за багаторічну вірність журналістській темі; Тетяна Колеснік  у номінації «Акула пера» – за «кусючість» публікацій в найкращому розумінні цього слова.

За особливо активну участь у роботі Тернопільського прес-клубу відзначені: Наталя Павлусик, Наталя Барнич, телеканал TV-4, Світлана Мичко, Тетяна Шабанова, Любов Вовк, Мар’яна Дохват, Мирослава Вовна, Ольга Попова, Володимир Андріїшин, Галина Жук, Анжела Шова.

Журналістська робота – непередбачувана та не регламентована часом. А тому ті колеги, які ще не змогли отримати нагороди на самій церемонії, можуть їх забрати у зручний для них час.

Була ще одна номінація – «Файне фото», у якій за уміння зловити мить перемогли Юрій та Ірина Зелененькі.

Власне, ці фото і публікуються.

Новий 2019-ий, без сумнівів, принесе нові цікаві будні та такі ж вихідні чи свята. Тернопільський прес-клуб уважно пантрує за усіма яскравими подіями – професійними, творчими, особистими – у житті журналістської спільноти. Творіть. Одружуйтеся. Відпочивайте. Подорожуйте. Допомагайте. Народжуйте. Підкоряйте.

Буде новий рік – будуть нові номінації! Удачі!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.12.2018, 05:28
115 Переглядів