Як зрозуміло писати про судову реформу

02.07.2018, 10:48
61 Переглядів

Семінар на таку тему відбудеться 26-27 липня в Одесі. Організаторами виступає Академія української преси спільно з Національною спілкою журналістів України за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу за фінансуванням Міністерства закордонних справ Німеччини. Судова журналістика має свою аудиторію та є досить популярною, медіафахівці допоможуть віднайти свою професійну нішу!

Протягом заходу учасники матимуть змогу дізнатися про ключові моменти реформи, плюси та мінуси, історичні паралелі та зарубіжний досвід. Питання недовіри громадян до судово-правової системи не залишаться поза увагою. Також будуть оговорені законодавчі реалії. Дискусія точитиметься навколо найактуальніших моментів: судові процеси для журналістів, доступні джерела по збору інформації, специфіка тривалості судових процесів тощо.

Тренери:

Валерій Іванов – доктор філологічних наук, професор,  президент Академії української преси.

Маркіян Галабала – заступник Голови Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, адвокат.

Андрій Юричко – медіатренер та журналіст, кандидат філологічних наук, викладач кафедри періодичної преси Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Анкету можна заповнити тут>>>

Інформацію щодо участі очікуйте за тиждень до дати проведення семінару.

Участь у семінарі є безкоштовною. Харчування за рахунок організаторів. Учасникам з інших міст надається місце у готелі (одна ніч) за рахунок організаторів. Компенсація витрат на проїзд НЕ здійснюється.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.

__________

Контактна особа:
Юлія Кулик, асистент проектів АУП
(050) 734 45 79
info@aup.com.ua

 

02.07.2018, 10:48
61 Переглядів