Турецька компанія будуватиме дорогу на Тернопільщині

18.08.2017, 10:11
218 Переглядів

Про початок діяльності на Тернопіллі, плани, задуми та можливості розповіли представники компанії «Ares insaat» у Тернопільському прес-клубі. Із журналістами спілкувалися  співзасновники компанії Ігор Фіняк, Ісхак Йилдиз, Сюха Озарас та Ахмет Алтоп.

«З початком нашої діяльності виникло та виникає чимало запитань. Ми зустрілися, щоб розставити усі крапки над «і», – так розпочав розмову Ігор Фіняк. – Наша компанія прийшла на Тернопільщину, щоб здійснювати ремонт доріг. Це викликало певний резонанс, адже нечасто такі іноземні  компанії заходять в область. Наша компанія вирішила сюди прийти та інвестувати свої кошти».

Представництво турецької компанії було зареєстроване в Україні у березні відповідно до українських законів у міністерстві економіки. Філію зареєстрували на Тернопільщині, оскільки, за словами Ігоря Фіняка, така була вимога обласної влади – аби податки залишалися на Тернопільщині. “Ми так і зробили, – додав гість. – Щоб заявити про себе, показати свої можливості, закріпитися на ринку, солідні компанії інколи йдуть і на збиткові проекти.  Ми взялися за ремонт дороги Джурин-Базар. У Службі автомобільних доріг Тернопільської області нас сказали – якщо ви справитеся, будемо з вами співпрацювати й надалі. Ми є субпідрядниками. У  такому випадку тендер не передбачений. Наголошую на цьому, щоб не виникало зайвих запитань».

Турецька компанія, згідно із усіма українськими законами, завезла на Тернопільщину техніку, необхідну для ремонту доріг, та оплатила усі митні збори.  Представники компанії також зазначили, що жодної копійки з бюджету вони не отримали. Визначену ділянку дороги вони поки роблять за свій власний рахунок і на свій ризик.  Водночас,  переконані, –  якісно та вчасно виконані роботи відкриють їм шлях на український ринок.

«Конкуренція породжує якість», – наголосив Сюха Озарас. Він також розповів, що турецька компанія має великий досвід у будівництві доріг, мостів, каналів у Туреччині, Росії, Туркменістані та Об’єднаних Арабських Еміратах.

Будівництво дороги, яка не ремонтувалася понад 30 років, інвестори обіцяють завершити до кінця цього року. Приблизна вартість робіт – 9 мільйонів гривень.

18.08.2017, 10:11
218 Переглядів