Дорогі наші колеги! Тернопільський прес-клуб надсилає вам найщиріші вітання з нагоди нашого свята! Нехай завжди у вас будуть повні кишені та спокійна душа, нехай благородний журналістський дух не покидає вас ніколи, робота приносить задоволення та, найголовніше, користь. А нашу нелегку, відповідальну працю нарешті сповна зуміють оцінювати! Хіба можна жити без журналістики?. Уже ніхто не може собі уявити день без новин, повідомлень, фактів, без прогнозу погоди, корках на вулицях, без інформації про зміни в законодавстві, без повідомлень про те, де можуть відпочити діти і чи є на це кошти, без анонсування громадських ініціатив, які можуть об»єднати громаду, без …. А це робимо саме ми, журналісти. Гордімося цим, бо ми цього варті! Добра, натхнення та невичерпної енергії, а ще міцного здоров»я та наснаги бажаємо усім, хто поєднав свою долю із журналістикою на многії літа!
ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА!