Газета «Місто» попала у «десятку»

21.05.2013, 10:06
361 Переглядів

21 травня 2003 року у медійній родині області народилося ще одне дитя – газета «Місто». Шеф-редактор видання, заслужений журналіст України Оксана Яциковська згадує, наскільки титанічною була праця над газетою – адже обласних видань на той час було чимало і потрібно було віднайти свою «нішу», свого читача. «Команда тоді зібралася дуже сильна і професійна – редактор Світлана Мичко, журналісти Володя Кузик, Таня Вербицька, Світлана Клос, Борис Машлянка, Жанна Попович. Кожен вніс свою лепту у становлення газети, здобув досвіду, який зміг зреалізувати в інших проектах», – розповіла Оксана. А згодом прийшла ще одна професійна когорта журналістів – Софія Лінчевська, Наталка Федорців, Уляна Мовчан.
Змінювався дизайн та формат газети протягом цих десяти років. «То природні кроки, адже це час пошуку, час самоутвердження», – каже Оксана… Зараз газету створює також сильна журналістська команда – редактор Володимир Андріїшин, журналісти, серед яких Юля Томчишин, Світлана Мала, дизайнер Тарас Савчук, незмінні коректор видання з перших випусків газети Алла Антонік та заступник директора з продажу Леся Велика. Свою «родзинку» вносять у видання і дописувачі – відомі тернопільські журналісти Ярослав Гулько (проект «Маловідоме Тернопілля»), Богдан Мельничук, Валентина Семеняк, а також астролог Іван Круп`як.
Газета «Місто» є членом Української Асоціації видавців періодичної преси, неодноразово бере участь у загальноукраїнських конференціях, семінарах, прес-турах. Будь-яке спілкування та навчання – це найперший крок до вдосконалення, каже шеф-редактор. Найголовніше, стверджує Оксана Яциковська, що виданню вдалося зберегти аудиторію читачів. Зважаючи на реалії життя, створили сайт газети, який поповнюється кожної миті.
Тернопільський прес-клуб надсилає найщиріші вітання газеті «Місто» із побажаннями процвітання та збільшення шанувальників видання!

21.05.2013, 10:06
361 Переглядів