Громадяни звернулися до Тернопільської ОДА із запитами і… не отримали відповіді

13.02.2014, 10:01
195 Переглядів

Про це розповіли представники Штабу національного спротиву на прес-конференції у Тернопільському прес-клубі. Зокрема, Марія Чашка повідомила, що кабінети найвищих чиновників ОДА постійно зачинені. «Ми повинні знати, куди подівся і чому не працює голова Тернопільської облдержадміністрації, його заступники, деякі керівники департаментів. І ми вирішили поцікавитись, чи вони працюють, чи вони вже звільнені, чи вони на лікарняному. Таку інформацію громада повинна знати, адже оплачується їхні праця з податків людей», – наголосила Марія Чашка. Саме тому були ще 3 лютого були подані відповідні запити до ОДА. «Ще до цього часу відповіді на нього ми не отримали і вже подали звернення до Прокуратури про порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» для прокурорського реагування», – повідомила Марія Чашка. Нагадаємо, згідно із цим законом відповідь повинна надійти протягом п`яти робочих днів.

13.02.2014, 10:01
195 Переглядів