Журналістка «Нової Тернопільської газети» Оля Коверко вдруге стала мамою!

18.09.2013, 09:58
723 Переглядів

Завжди ніжна і тендітна журналістка «Нової тернопільської газети» Оля Коверко, а по чоловікові Сагаль, відрізняється французьким шармом. Нещодавно Оля вдруге стала мамою – 3 вересня народила синочка Святослава. Малюк після пологів мав вагу 3250 грам і зріст 51 сантиметр. Цієї суботи сім’я Сагалів охрестила свого синочка. Нагадаємо, що наша колега уже має доньку Божену, якій два з половиною роки. Виховує її із своїм коханим чоловіком Любомиром. Ми вітаємо Олю із щасливою подією у її житті. Бажаємо, щоб діти росли здоровими, розумними, приносили багато радості родині, і вона завжди мала привід ними пишатися.

18.09.2013, 09:58
723 Переглядів