З народинами директора тижневика “Номер один” Тетяну Вербицьку!

02.09.2017, 20:39
829 Переглядів

Тернопільський прес-клуб щиро вітає колегу з днем народження! Хочеться побажати тобі побільше яскравих емоцій і незабутніх вражень, міцного здоров’я і радості від донечки та сина. Щоб тебе завжди зігрівали теплі слова близьких і рідних, щоб твого серця ніколи не торкнулася тінь розчарувань. Нехай тебе оточують надійні та щирі люди. Живи, мрій, люби, світися, насолоджуйся, дивуйся. Справжнього тобі жіночого щастя!

02.09.2017, 08:39
829 Переглядів