Кандидат в депутати по 163 виборчому окрузі Олексій Кайда представив свою команду

03.09.2012, 16:03
294 Переглядів

Сьогодні у прес-клубі єдиний кандидат від опозиційних сил, висунутий ВО «Свобода», Олексій Кайда познайомив журналістів із командою, з якою долатиме виборчі перегони у Тернополі. «Цих людей ви усі добре знаєте, мені особливо приємно, що вони погодилися працювати зі мною. Нас об`єднує спільна мета, спільна ідея, спільна позиція. Моя команда – це команда справжніх патріотів, правдивих українців, професіоналів, які розбудовували й надалі будуть розбудовувати українську державу», – зазначив кандидат в депутати. Олексій Кайда представив довірених осіб. Це відома у Тернополі громадська діячка, голова правління міського об`єднання всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Тараса Шевченка Дарія Чубата, художній керівник Тернопільського обласного академічного театру актора та ляльки Іван Шелеп, юрист, депутат Тернопільської міської ради Богдан Попадин. Представив кандидат і керівника свого виборчого штабу. Ним є депутат обласної ради, багаторічний член ВО «Свобода» Роман Навроцький.

 

03.09.2012, 04:03
294 Переглядів