Розпочато набір до програми обмінів для молодих журналістів і журналісток

25.11.2019, 14:13
196 Переглядів

Розпочався набір на Journalism Exchange Program, програму обмінів для молодих журналістів і журналісток. Це оплачуване стажування (690$ на місяць), яке допоможе тобі:

⚡️зрозуміти, як працювати якісніше, навчитися новому
⚡️попрацювати з незнайомою тобі аудиторією і форматами
⚡️пожити у новому регіоні і побачити інше медіасередовище
⚡️обмінятися досвідом з колегами і порівняти їхні підходи до роботи зі своїми


Ти можеш подаватися, якщо:

📌працюєш у журналістиці до 5 років включно
📌можеш переїхати на 2 тижні або місяць в інший регіон
📌готовий/а працювати повний робочий день, включатися у роботу редакції, викладатися, втілювати свої ідеї і допомагати колегам
📌хочеш побачити, як працюють національні чи регіональні медіа

Важливо: якщо ти вже брав/ла участь у програмі, то ми не зможемо розглянути твою анкету.

Шукай історії наших стажерів і стажерок тут: https://medium.com/@mdfoundation2014

❗️Деталі і реєстрація за лінком: https://forms.gle/aFp3MxDYQAaaqRPK7

25.11.2019, 02:13
196 Переглядів