Талановитого журналіста Михайла Зубика 15 серпня вітаємо із днем народження

15.08.2013, 08:53
175 Переглядів

Тернопільський прес-клуб щиро здоровить із уродинами заслуженого журналіста України, «першопрохідця» прямих ефірів на обласному радіо та телебаченні, ведучого кількох радіомарафонів «Милосердя», багаторічного заступника генерального директора ОДТРК, а нині – представника Національної ради з питань телебачення та радіомовлення у Тернопільській області – Михайла Зубика! Саме він на Тернопіллі почав проводити перші прямі радіоефіри, саме він стояв біля витоків тернопільського обласного телебачення і саме він проводив перший телерепортаж з футбольного матчу у Тернополі. Вітаймо справжнього фахівця, фаната журналістської справи, надзвичайно порядну та щиру людину, справжнього колегу. Нехай Небеса дарують Михайлові добро та щастя, наснагу та натхнення, нехай душа завжди прагне творчості , і нехай повсякчас ці прагнення народжують справжні журналістські шедеври! Щастя, кохання, сімейного затишку!

15.08.2013, 08:53
175 Переглядів