Тернополяни щодня виїжджають на Київ

16.12.2013, 09:30
227 Переглядів

Після подій ночі на 11 грудня і оголошеної загальної мобілізації у Тернополі, ентузіазм тернополян підтримувати київський Майдан Незалежності не зменшується. Голова страйкового комітету Володимир Стаюра повідомив, що тільки за даними страйкому з Тернопільщини цими днями вирушило понад 10 тисяч чоловік. «Бажаючих долучитися до основного євромайдану країни не меншає, – каже Володимир Стаюра. – Щодня ми відправляємо тільки з Тернополя по кілька автобусів. Районні страйкові комітети також повідомляють, що люди постійно організовано виїжджають на Київ». Кількість мешканців області, що підтримує київський євромайдан, підрахувати дуже складно, каже голова страйкому. Адже багато хто їде до столиці власним транспортом чи поїздами, маршрутками тощо. Тому за дуже скромними підрахунками страйкому, участь в мирних акціях протесту у Києві взяло участь уже понад 20 тисяч краян. Володимир Стаюра додав, що бажаючі підтримати київський майдан, можуть зголошуватися до страйкому. Автобуси відправляються від театрального майдану. Їх оплесками традиційно відпраляють учасники мітингів на тернопільському євромайдані.

16.12.2013, 09:30
227 Переглядів