Нещодавно народний депутат України Олексій Кайда подав депутатське звернення Міністру внутрішніх справ України Віталію Захарченку щодо проведення позачергової переатестації начальника та працівників Тернопільського міського відділу внутрішніх справ у зв’язку з неефективною діяльністю та неналежним реагуванням на правопорушення. «Робота міського відділу внутрішніх справ потребує ретельної перевірки, оскільки лише упродовж останніх восьми місяців прокуратура області скасувала 185 постанов слідчих міського відділу внутрішніх справ про закриття кримінальних проваджень, – розповідає Олексій Кайда. – Напрошується висновок про низький рівень кваліфікації та безвідповідальність працівників міліції Тернополя. Тому доцільним є провести переатестацію всього персоналу. Цей процес повинен відбуватися публічно, із залученням широкої громадськості, представників мас-медіа. Насамперед потрібно оцінити рівень службової та професійної підготовки начальника та кожного працівника міської міліції, звернути увагу на моральний бік, здатність працювати з людьми. Думаю, після атестації по певних посадових особах будуть зроблені відповідні висновки щодо відповідності займаній посаді».
Тернопільський нардеп Олексій Кайда вимагає переатестації міліції