Тернопільські дорожники закликають фіксувати тих, хто смітить на узбіччях та дорогах

02.04.2014, 18:12
167 Переглядів

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області звернулася до учасників дорожнього руху та всіх жителів області з проханням не викидати сміття на узбіччя доріг, не створювати стихійних сміттєзвалищ біля зупинок, стоянок автотранспорту та майданчиках для відпочинку. «Якщо у Вас виникли пропозиції чи зауваження щодо даної проблеми, або ж ви маєте фото чи відеоматеріали, на яких зафіксовано викидання сміття у неналежних місцях Служба автодоріг просить звертатися через форму зворотного зв’язку на сайті www.te.ukravtodor.gov.ua http://te.ukravtodor.gov.ua/pres-sluzhba/zvyazok-z-hromadskistyu/ або через e-mail: press.sadt@gmail.com», – йдеться у повідомленні Служби.

Таке звернення зумовлене тим, що під час толоки за Великою Березовицею працівники Служби автомобільних доріг обабіч траси міжнародного значення М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече зібрали більше однієї тонни побутового сміття. «Це міжнародна траса і дуже соромно було, що стільки сміття назбиралося за зиму. Соромно і тому, що ми себе уже ідентифікуємо європейцями. Та ще свідомо не доросли деякі учасники дорожнього руху до цього поняття. Згадаймо ще одну просту істину – чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять», – зазначив заступник начальника Служби автомобільних доріг в області Володимир Хемій.

02.04.2014, 06:12
167 Переглядів