16 грудня стало одним з найщасливіших днів у житті відомої тернопільської журналістки, директора телеканалу ІНТБ Олени Науменко та її коханого Василя Барни. Сьогодні, о 15 годині 03 хвилини у них народився синочок! Вага хлопчика – 3200, зріст – 51 сантиметр, за інформацією з «першоджерел» схожий на татка, але у нас нема жодних сумнівів, що успадкував і всі найкращі мамині якості. І молода мама, і її малятко почуваються добре, чому ми дуже раді. Відтак шлемо Олені, Василю та їхнім родинам найщиріші вітання і найкращі побажання. А головне, щоб хлопчик ріс здоровим, розумним, слухняним і дарував мамі з татом тільки радість.
