У Тернополі ОПОРА фіксує політичну рекламу на транспорті

12.10.2015, 14:56
344 Переглядів

За інформацією довготермінового спостерігача від ОПОРИ, на моніторах, які розміщені  у салоні одного з тернопільських тролейбусів , транслюється  відео з ознаками політичної реклами ВО «Свобода». Відеоролик присвячено партійній конференції  ВО «Свобода» та висуненню кандидата на посаду міського голови Сергія Надала. “Оскільки у даному  відео використано символіку та прапор ВО «Свобода», а також привертається увага глядачів до з’їзду місцевого осередку цієї партій, тому, на нашу думку, цей відеоролик  має ознаки політичної реклами. Зазначимо, що відповідно до ч.5 ст. 57 ЗУ «Про місцеві вибори» «політична реклама – це одна з форм передвиборної агітації, розміщена за допомогою рекламних засобів, яка спонукає виборців голосувати за або не голосувати за певного суб’єкта виборчого процесу», – кажуть спостерігачі від ОПОРИ.

 Нагадаємо, що згідно п.7 ч.9 ст.60 ЗУ «Про місцеві вибори»  забороняється розповсюджувати матеріали передвиборної агітації, у тому числі політичної реклами, через телерадіотрансляційні або інші інформаційні мережі сповіщання пасажирів та інформаційні табло у транспортних засобах громадського користування.

 

 

12.10.2015, 02:56
344 Переглядів