Файне місто від Антона Марчевського

27.09.2013, 09:37
215 Переглядів

Щиро раді вітати нашого колегу – оператора телеканалу «ІНТБ» Антона Марчевського! Саме йому присуджено друге місце в конкурсі на створення кращого промо-ролика про Тернопіль, що його оголошувала Тернопільська міська рада. Робота Антона, окрім професійного монтажу, вирізнялася з-поміж інших тим, що в кадрі були присутні і жителі файного міста, тернополяни, а сам Тернопіль вдало показаний в різні пори року. Правда, він не оминув і критики з боку членів журі , але водночас більше за інших мав і схвальних відгуків. Разом з дипломом про друге місце Антон Марчевський отримав матеріальне заохочення – 2 тисячі гривень. Перше місце дісталося Андрію Куляну, а третє поділили Микола Рогатинчук та Дмитро Савула.

 Промо-ролик від Антона Марчевського  http://molod.te.ua/contest/ternopil/

27.09.2013, 09:37
215 Переглядів