04 листопада о 12:00 у прес-клубі розкажуть про ризики українців стати жертвами торгівлі людьми і як цьому протидіють на Тернопільщині

03.11.2020, 09:27
533 Переглядів

У середу, 04 листопада, о 12.00 в Тернопільському прес-клубі ( вул. Качали, 3) відбудеться пресконференція  присвячена протидії торгівлі людьми у Тернопільській області.

– Як вплинула на ситуацію з торгівлею людьми економічна криза через пандемію

–  «Пастки» для заробітчан та активізація злочинців, які шукають потенційних жертв, у соціальних мережах

– Де шукати інформацію, захист та допомогу

До відома: Контрабанда людей з метою сексуальної та трудової експлуатації залишається серйозною проблемою для Євросоюзу, при цьому у зовнішньому вимірі цієї проблеми Україна увійшла у сумнівний рейтинг «ТОП-5» країн за походженням жертв такої злочинної діяльності. Такі дані оприлюднені у Третій доповіді Єврокомісії щодо боротьби з торгівлею людьми, повний текст якої можна знайти на сайті цієї Євроінституції.

Гості прес-клубу:

Марина Пасєчник –  заступниця голови правління ГО «ТМЖК «Відродження нації»

Оксана Шлюсар- директорка з розвитку ГО «ТМЖК «Відродження нації»

Олександр Буняк – начальник відділу по боротьбі зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Оксана Шуль – методистка відділу методичного забезпечення соціальної роботи Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

03.11.2020, 09:27
533 Переглядів