10 серпня – презентація «Навчальної програми з енергоефективності для представників ЗМІ»

05.08.2021, 09:09
357 Переглядів

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) запрошує на презентацію проєкту «Навчальна програма з енергоефективності для представників  ЗМІ», що спрямований на детальне ознайомлення представників медіа з актуальними програмами підвищення  енергоефективності в Україні та ефективну співпрацю та координацію між учасниками інформаційного простору у сфері енергоефективності.

Коли: 10 серпня 2021 року об 11:00.

Де: онлайн, на платформі MS Windows Teams.

 Запрошені спікери:  Василь Лозинський, перший заступник Міністра розвитку громад та територій України, Юлія Підкоморна, заступниця Міністра енергетики України, Іма Хрєнова-Шимкіна, директор проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», Костянтин Гура, т.в.о. Голови  Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України, Ірина Твердовська, експерт з питань комунікацій держсектору та ЗМІ, керівник прес-служби фракції у ВРУ.

   Проєкт реалізується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства енергетики та захисту довкілля, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та Національної спілки журналістів України.

   Обов’язкова акредитація за посиланням  bit.ly/2T6HVWG або електронною поштою: ee.masmedia@gmail.com до 19:00, 9 серпня.

Контакти:  +380 50  332 21 30, +38 098 366 23 47.

Проєкт  «Навчальна  програма з енергоефективності для  представників  ЗМІ» реалізується  в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність  в Україні»,  що є однією з ініціатив Федерального  міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ) та виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

   Метою навчального курсу для представників медіа є формування базового розуміння проблеми енергетичної безпеки в Україні, створення нової парадигми інформаційного середовища, яка формує  інноваційне бачення та підходи до висвітлення  питань енергоефективності в українських ЗМІ. Ініціативи націлені на  створення широкої професійної спільноти ЗМІ, яка фахово та об’єктивно висвітлюватиме питання щодо стану впровадження реформ у сфері енергоефективності та енергозбереження в Україні.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: ефективне державне врядування, енергоефективність і захист клімату, сталий економічний розвиток. Співпраця з Німеччиною також охоплює подолання кризової ситуації на сході країни. При цьому особлива увага приділяється підтримці українських громад, що прийняли внутрішньо переміщених осіб.

05.08.2021, 09:09
357 Переглядів