18 лютого у Тернопільському прес-клубі навчатимуть ефективно використовувати соцмережі у роботі сучасних медіа

15.02.2022, 13:30
4214 Переглядів

18 лютого (п’ятниця) у Тернопільському прес-клубі  (вул. Качали, 3)  відбудеться тренінг для учасників IX  Регіональної школи сучасної журналістики  на  тему: “Соцмережі у роботі сучасного медіа”

Тренерка Олена Дуб – співзасновниця спільноти “SMM Talks for NGO & Media”, що об’єднує digital-фахівців українських НГО та медіа. Є тренеркою для громадських організацій та редакцій медіа України, Білорусі, Латвії. Співпрацює як консультантка з Thomson Reuters Foundation, Internews, Thomson Foundation та іншими фондами.

 ПРОГРАМА

10.00 – 12.00 Вступ, коротке знайомство

Тренди споживання новин у соцмережах та нові виклики для медіа у 2022. На що звернути увагу редакціям. Організація роботи з соцмережами у редакції. SMM-стратегія

Креативний контент для соцмереж. Основні жанри, формати, принципи створення. Приклади і лайфхаки

TikTok. Чому медіа необхідно звернути увагу на цю соцмережу. Приклади успішних ТікТоків закордонних та українських ЗМІ. Поради для старту і контенту в ТікТок.

ОБІД 13.00 – 14.00

14.00 – 17.00

Facebook. Як впоратись із цією соцмережею у 2022. Виклики. Корисні інструменти Facebook

Instagram. Інструмент чи прикраса для медіа?

Сторіз, відео, Reels, прямі ефіри та ін  – потужні формати для залучення аудиторії. Приклади, поради, інструменти

Відео для соцмереж – драйвер сторінки медіа. Яким має бути SM-відео та як його краще просувати.

Прямі ефіри як невід’ємна складова роботи редакції. Як підготуватись до стріму “з поля” – чеклист для Instagram та Facebook.

Роль НЕ-сммників у позиціонуванні вашого ЗМІ в соцмережах. Чим може бути корисний: журналіст, редактор/продюсер, ведучий, головред?

Ефективність. Як вимірювати свої результати? Як моніторити соцмедіа? Платні та безкоштовні інструменти

Питання-відповіді

Тренінг проводиться в рамках проєкту «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews

15.02.2022, 01:30
4214 Переглядів