18 травня о 12.00 розпочнеться відеоміст Львів-Тернопіль: “Двомовність чи “мовна шизофренія”? Яку мовну політику утверджують для аудіовізуальних медіа законопроєкти “Про медіа” (№2693 і №2693-1)?”

15.05.2020, 15:17
673 Переглядів

Шановні журналісти і медіаюристи, запрошуємо вас до участі у відеомості Львів – Тернопіль, який відбудеться у понеділок, 18 травня 2020 року, о 12.00 у Львівському пресклубі.  Тема відеомосту Львів-Тернопіль: “Двомовність чи “мовна шизофренія”? Яку мовну політику утверджують для аудіовізуальних медіа законопроєкти “Про медіа” (№2693 і №2693-1)?”.

 Промовці у Львові:

  • Віктор Біщук, заступник директора ТРК “Перший Західний”;
  • Галина Гузьо, журналістка, промоменеджерка;
  • Андрій Чемес, співзасновник “Радіо Сковорода”.

Промовці в Тернополі:

  • Юлія Винокур, генеральна директорка телекомпанії “TV-4”;
  • Наталка Колтун, медійниця, незалежна журналістка;
  • Надія Копилець, директорка телеканалу “Тернопіль-1”;
  • Ігор Бенцал, шеф-редактор новин Тернопільської філії “UA:Суспільне”.        

Запрошуємо всіх журналістів і медіаюристів, які мають конкретні пропозиції щодо оновлення медійного законодавства в Україні, подати їх Львівському і Тернопільському пресклубам двома способами:

Усі ваші пропозиції  – усні чи письмові, аудіовізуальні чи друковані – Львівський пресклуб систематизує, належно оформить і передасть авторам законопроєктів із публічним повідомленням про вручення.

Довідка

Львівський пресклуб організовує десять відеомостів із пресклубами у Харкові, Дніпрі, Сумах, Ужгороді,Тернополі та Кропивницькому та провідними медіа-організаціями в Одесі, Чернігові, Краматорську і Маріуполі. Відеомости відбуваються в форматі одногодинних онлайн-дискусій за участю місцевих медіаекспертів. Учасники надають свої відгуки і рекомендації щодо проєктів законів про медіа. Львівський пресклуб збирає пропозиції регіональних експертів та готує рекомендації для парламентського комітету з гуманітарної та інформаційної політики. 

Проєкт відбувається за підтримки «Медійної програми в Україні» МГО Internews, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

15.05.2020, 03:17
673 Переглядів