21 листопада побачила світ тепер уже представниця прес-служби ОДА Наталка Барнич. Вітаємо!

21.11.2013, 08:00
215 Переглядів

Тернопільський прес-клуб знає Наталю як талановитого журналіста телебачення – спочатку TV-4, а згодом ІНТБ. Нині вона опановує нові вершини праці у прес-службі виконавчого органу влади. Переконані, що їй усе вдасться, бо досвід не зникає, він може тільки знадобитися. Бажаємо Наталі творчих досягнень на новій ниві журналістської діяльності, реалізації планів, міцного здоров’я та родинного затишку як основного джерела натхнення, творчості та бажання творити. Нехай тобі сприяє удача!

21.11.2013, 08:00
215 Переглядів