21-22 серпня у Тернополі навчатимуться редактори реформованих ЗМІ із шести регіонів України

19.08.2020, 20:30
871 Переглядів

21-22 серпня 2020 року (п’ятниця, субота) у конференц-залі готелю AVALON  PALACE проспект С. Бандери, 2 м. Тернопіль відбудуться тренінги для редакторів реформованих ЗМІ Тернопільської, Одеської, Херсонської, Чернігівської, Житомирської, Дніпропетровської областей  на  теми: «Робота з аудиторією: як стати впливовим медіа громади та постійно нарощувати кількість читачів». «Діяльність ЗМІ під час виборчого процесу. Правове регулювання діяльності друкованих та інтернет ЗМІ в законопроекті «Про медіа».

ТРЕНЕРИ: Гаяне Авакян, менторка агенції розвитку локальних медіа «Або». Юліана Охотнік, менторка агенції розвитку локальних медіа «Або».          Ігор ФЕДОРЕНКО – юридичний стаж 25 років, впродовж останніх двадцяти років здійснює  супровід діяльності та захист в судах ЗМІ, юридичний супровід передвиборчих кампаній; викладав навчальний курс «Правове регулювання журналістської діяльності», співпрацює з громадськими організаціями. Медіа-юрист проектів Тернопільського прес-клубу.

Участь для редакторів ЗМІ безкоштовна, згідно акредитації. Організатори  забезпечують учасників проживанням, сніданком і обідом; кошти за проїзд відшкодовуються тільки за наявністю квитків.

Тренінги проводяться в рамках проекту «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews

 

19.08.2020, 08:30
871 Переглядів