21 квітня об 11.00 у прес-клубі – про об’єднання зусиль для боротьби з російською агресією

20.04.2021, 16:30
784 Переглядів

В середу, 21 квітня, об 11.00 у Тернопільському прес-клубі (вул. Качали,3) відбудеться пресконференція представників місцевих організацій, покликаних сприяти ефективному захисту незалежності української держави проти російської агресії. «Найближчим часом з великою імовірністю очікується масштабне вторгнення військ РФ на територію України, – повідомляють ініціатори зустрічі з журналістами. – У випадку такої агресії лише спільними скоординованими діями ми зможемо відстояти незалежність нашої держави. Бійці Добровольчого Українського Корпусу почали боротьбу з московським агресором з перших днів війни у 2014 році і до цього часу зі зброєю в руках постійно знаходяться в зоні бойових дій. Зупинити ворога 7 років тому і продовжувати ефективну боротьбу як ми, так і Збройні сили України, змогли завдяки підтримці небайдужих громадян, волонтерських та громадських організацій. На даному етапі набуває великої ваги питання комунікації та координації дій усіх, хто задіяний до боротьби з ворогом як на фронті, так і в тилу, та забезпечення бойових підрозділів необхідними ресурсами».

Гості прес-клубу:

Сергій Коновал – командир 6-ої резервної сотні Добровольчого Українського Корпусу

Ірина Драгущак – керівниця відділу забезпечення 6-ої резервної сотні Добровольчого    Українського Корпусу у Тернопільській області

Назар Сарабун  – керівник обласного осередку Правого Сектору в Тернопільській області.

Назар Харольський – в.о. директора комунальної установи Тернопільської обласної ради “Тернопільський обласний центр сприяння територіальній обороні”

20.04.2021, 04:30
784 Переглядів